Wycieczka

Utworzono: 31 lipiec 2015

Stowarzyszenie Wsi Grodzisko organizuje

 

WYCIECZKĘ OBJAZDOWĄ

 

OŚWIĘCIM – WIELICZKA – KRAKÓW – WADOWICE - IWAŁD

 

TERMIN: 19.09 -20.09.2015

1 dzień

Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach rannych, przejazd do Oświęcimia - zwiedzanie miejsca które stało się dla świata symbolem terroru, ludobójstwa i Holocaustu- Muzeum Auschwitz -Birkenau w Oświęcimiu. Przejazd do Wieliczki. Zwiedzanie kopalni Soli -Wieliczka. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień

Śniadanie. Przyjazd do Krakowa – Katedra na Wawelu, Dziedziniec na Wawelu ,Smok Wawelski, Rynek – Sukiennice, Kościół Mariacki - Ołtarz Wita Stwosza, czas wolny. Przejazd do Wadowic – zwiedzanie Muzeum Karola Wojtyły.

Możliwość przejazdu do Inwałdu k/ Wadowic i zwiedzanie PARKU MINIATUR – to miejsce spotkania z modelami najsławniejszych cudów architektonicznych z całego świata. Zwiedzając park można podziwiać m.in. Świątynię Akropolu, Colosseum, Krzywą Wieżę w Pizie, Statuę Wolności, Mur Chiński, Wieżę Eiffla , Big Bena, Łuk Triumfalny, Sfinksa, Biały Dom. Na terenie PARKU MINIATUR znajduje się ZIELONY LABIRYNT- doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych, oraz MINI LUNAPARK – auto scooter, zjeżdżalna, kolejka i karuzela.

( www.inwaldpark.pl)

 

CENA 200 zł / osoba

Świadczenia:

 

przejazd komfortowym autokarem

1 nocleg + śniadanie + obiadokolacja

opieka pilota przewodnika

 

cena nie zawiera kosztu biletów wstępu do zwiedzanych obiektów

Muzeum Auschwitz – Oświęcim – około 15 zł

Wieliczka – około 55 zł

Muzeum – Dom Karola Wojtyły – około 6 zł

Inwałd Park – Parki miniatur – 30 zł , wstęp + obiad 45,90

Kościół Mariacki – 10 zł

 

 

Prosimy wszystkich chętnych o zapisywanie się u pani Ewy Kostka i pana Waldemara Stampski. Zapisujemy się do 15.08.2015r. wpłacając 50% ceny(100zł.) a drugą ratę do 06.09.2015r.